Základní škola T.G. Masaryka Jistebník

Třídy

Aktualita


19.06.2018 -

Poděkování

 

Poděkování aneb vysvědčení pro školu!


Nastal konec školního roku a tak, jako děti dostávají vysvědčení ze školy, jsme se s několika rodiči dohodli, že i my bychom rádi vystavili vysvědčení naší škole. Nebudeme hodnotit výuku, nikdo z nás není pedagogem, a i když bychom třeba rádi viděli více progrese k modernímu pojetí výuky, je nám všem jasné, že mnoha generacemi tradovaný systém, stejně jako nespavostí Františka Josefa I. ovlivněný režim dne, se jen velmi těžce mění. Chtěli bychom škole vystavit vysvědčení za přístup k „nevýukovým“ aktivitám.

A budeme chválit. Moc chválit. Za odvahu, za snahu i za provedení.

Stačí si vzpomenout na skvěle připravený lyžařský kurz, kdy se denně vypravovaly dva autobusy (a všechny děti se nám vrátily), lyžovalo se v arktických podmínkách a vše završil fantastický závěrečný závod. 

Nedá se nezmínit i premiérový ozdravný pobyt pro I.stupeň. Příprava musela stát hodně úsilí a samotný průběh snad ještě více. Je třeba poděkovat všem, kteří jakkoliv participovali, stejně jako těm, kteří současně zajistili výuku na škole. A myslím, že se to vyplatilo. Nadšené komentáře dětí ještě dlouho po návratu jsou tím nejlepším důkazem. Ostatně, na své si přišli i rodiče při vystoupení ke dni matek, když při umně zpracované prezentaci fotek z pobytu snad nezůstalo v sále jediné oko suché.

 A pochvalu rovněž zaslouží návštěvy divadelních představení s dopravou vlakem, dětský i sportovní den, četné a oblíbené vycházky školní družiny. Tak by se dalo pokračovávat dále a dále, ale nechtěli bychom na nějakou povedenou akci ve výčtu zapomenout.

Takže milá školo, píšeme ti velkou 1 …a budeme jenom rádi, když si ji udržíš i v příštím školním roce!

Spokojení rodičeKontakty


Základní škola T. G. Masaryka
Jistebník
okres Nový Jičín,
příspěvková organizace


Kontaktní adresa:

ZŠ T.G. Masaryka Jistebník
742 82 Jistebník č. 315

e-mail:
skola@zsjistebnik.cz

Kancelář školy:

tel.:   +420 558 272 455
mob.: +420 739 821 055

datová schránka: zmfms8m


Školní družina:

mob.: +420 737 574 875

e-mail:
druzina@zsjistebnik.czŠkolní jídelna:

volání
tel.: +420 558 272 456 (vedoucí ŠJ)


volání + sms
tel.: +420 792 290 002 (kuchyně)

e-mail:
jidelna@zsjistebnik.cz

Pedagogičtí pracovníci zde.

Externí fotogalerie.
Administrace >>